Home I  English I  Русский I   Français I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ФРАНЦІЇ
В
УКРАЇНІ
ВСТУП
Шановні заявники!

Звертаємо Вашу увагу, що Візовій Центр буде зачинений 26 грудня у зв’язку зі святами.

Шановні заявники!

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до останніх оновлень, режим безвізового в’їзду на територію Шенгенської зони буде доступним для громадян України, що мають біометричні паспорти, з 11 червня 2017 року. Для більш детальної інформації ми рекомендуємо Вам відвідати сайт Посольства Франції (https://ua.ambafrance.org/Regime-sans-visa-pour-les-ressortissants-ukrainiens-quelles-sont-les-conditions). Також інформуємо Вас, що цю інформацію Ви можете знайти на спеціально створеному сайті : http://openeurope.in.ua/ .

З огляду на лібералізацію візового режиму з 11 червня 2017 року, Посольство Франції в Україні більше не прийматиме документи на короткострокову Шенгенську візу від власників біометричних паспортів для подорожей від 11 червня 2017 року і пізніше.

Для отримання довгострокової візи для поїздки до Франції, а також візи для відвідування заморських департаментів та територій Франції, Ви зможете, як і раніше, подавати Ваші документи.

Шановні заявники!

Будь ласка, зауважте, що 3 20/11/2017 відповідно до інструкцій Посольства Франції документи на такі категорії віз як Короткострокова/Довгострокова віза дружини громадянина Франції будуть подаватися до Посольства Франції за попереднім записом, який можна здійснити через наш колл-центр.

Ви також маєте змогу подати на дані категорії візи до Візового Центру, при цьому сплативши сервісний збір.

Будь ласка, зауважте, що відповідно до інструкцій Посольства Франції з 01 лютого 2017 року Візовий Центр Франції не прийматиме заявників без попереднього запису.


Починаючи з 15 жовтня 2010 Посольство Франції в Києві інформує про відкриття Візового Сервіс Центру Франції у Києві. На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспортів, а також іншу корисну інформацію.

Візовий Центр обробляє заяви на отримання короткострокових віз. Всі документи, що подаються до Візового центру, передаватимуться до Посольства Франції  у Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства.

Скористайтеся наступним посиланням для того щоб відвідати офіційний сайт Посольства Франції в Києві

 
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ
Крок 1 : Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи. Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.
Крок 2 : Призначте дату та час подачі документів до Візового центру. Для того щоб подати документи до Візового центру або безпосередньо до Візового відділу Посольства Франції в Україні, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете он-лайн або зателефонувавши до кол-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.
Крок 3 : Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.
Крок 4 : Оплатіть суму та пройдіть процедуру подачі біометричних даних: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі. Після оплати Вам потрібно пройти процедуру подачі Ваших біометричних даних.

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Будь ласка, завантажте та заповніть згоду на обробку персональних даних в одному екземплярі. Згоду на обробку персональних даних Ви також можете отримати в Візовому ценрі.

Для того, щоб завантажити згоду на обробку персональних даних, натисніть тут.

Будь ласка, зверніть увагу, що починаючи з 1 жовтня 2013 року, змінюються правила подачі документів через послугу двосторонньої кур'єрської доставки, яка звільняє заявників від необхідності особисто подавати документи у Візовому Центрі Франції.

Відтепер, особи, що часто подорожують, та мали французьку шенгенську мультивізу, видану Посольством Франції в Україні, (терміном дії від 1 до 5 років),після закінчення терміну дії якої минуло не більше одного року, можуть скористатися послугою двосторонньої кур'єрської доставки TMM Express, щоб подати заяву. Ця послуга доступна тільки тим заявникам, які проживають на території України.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, натисніть тут.

Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може скористуватися наступними послугами:

Замовлення кур’єрської доставки паспорту.

Будь ласка, зауважте, що заявник може також замовити кур'єрську доставку паспорта після подачі документів.

Професійне заповнення анкети на короткосрокову і на довгострокову візи
Професійне оформлення полісу медичного страхування
 
ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАЯВИ ОНЛАЙН
Після подачі документів, Ви можете перевірити стан Вашого паспорту ввівши унікальний реєстраційний номер та дату народження. Ви можете знайти реєстраційний номер (починається з KVFR) на квитанції, що видається працівником Візового центру після подачі документів.

Скористайтеся лінком для того, щоб перевірити стан Вашої візової заяви  
ПОШУК
     
 
    натисніть тут   
Search