Home I  English I  Русский I   Français I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ФРАНЦІЇ
В
УКРАЇНІ
ВСТУП
ЄВРО-2016: Інформація щодо отримання візи.

Візовий Центр Франції відкриває два вікна, спеціально призначених для подачі документів на візу для подорожі на ЄВРО-2016 з 01 квітня 2016 року, з метою оптимізації процесу подання документів заявниками, які планують поїздку до Франції. Футбольні вболівальники мають обов'язково підтвердити наявність квитка для відвідування матчу (лист-підтвердження від організаторів про отримання квитка та/або оригінал одного або декількох квитків), а також надати повний пакет документів (http://www.francevac-ua.com/ukrainian/tourism.html ) відповідно до регламентації щодо видачі короткострокових віз для відвідування спортивних заходів.

Посольство наполегливо радить подавати документи  максимально заздалегідь та мінімум за один місяць до запланованої дати початку поїздки.

Починаючи з 15 жовтня 2010 Посольство Франції в Києві інформує про відкриття Візового Сервіс Центру Франції у Києві. На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспортів, а також іншу корисну інформацію.

Візовий Центр обробляє заяви на отримання короткострокових віз. Всі документи, що подаються до Візового центру, передаватимуться до Посольства Франції  у Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства.

Скористайтеся наступним посиланням для того щоб відвідати офіційний сайт Посольства Франції в Києві

Заяви на оформлення довгостроковоих віз повинні подаватися безпосередньо до Посольства за попереднім записом.
 
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ
Крок 1 : Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи. Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.
Крок 2 : Призначте дату та час подачі документів до Візового центру. Для того щоб подати документи до Візового центру або безпосередньо до Візового відділу Посольства Франції в Україні, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете он-лайн або зателефонувавши до кол-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.
Зауважте також, що заявники, які подають запити на короткострокові візи до Візового Центру Франції, мають змогу здійснити подачу документів без попередного запису.
Крок 3 : Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.
Крок 4 : Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Будь ласка, завантажте та заповніть згоду на обробку персональних даних в одному екземплярі. Згоду на обробку персональних даних Ви також можете отримати в Візовому ценрі.

Для того, щоб завантажити згоду на обробку персональних даних, натисніть тут.

Будь ласка, зверніть увагу, що починаючи з 1 жовтня 2013 року, змінюються правила подачі документів через послугу двосторонньої кур'єрської доставки, яка звільняє заявників від необхідності особисто подавати документи у Візовому Центрі Франції.

Відтепер, особи, що часто подорожують, та мали французьку шенгенську мультивізу, видану Посольством Франції в Україні, (терміном дії від 1 до 5 років),після закінчення терміну дії якої минуло не більше одного року, можуть скористатися послугою двосторонньої кур'єрської доставки TMM Express, щоб подати заяву. Ця послуга доступна тільки тим заявникам, які проживають на території України.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, натисніть тут.

Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може замовити:

Кур’єрську доставку паспорту.

Будь ласка, зауважте, що заявник може також замовити кур'єрську доставку паспорта після подачі документів.

Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може скористуватися наступними послугами:
Професійне заповнення анкети на короткосрокову і на довгострокову візи
Професійне оформлення полісу медичного страхування
 
ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАЯВИ ОНЛАЙН
Після подачі документів, Ви можете перевірити стан Вашого паспорту ввівши унікальний реєстраційний номер та дату народження. Ви можете знайти реєстраційний номер (починається з KVFR) на квитанції, що видається працівником Візового центру після подачі документів.

Скористайтеся лінком для того, щоб перевірити стан Вашої візової заяви  
ПОШУК
     
 
    натисніть тут   
Search