Home I  English I  Русский I   Français I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ФРАНЦІЇ
В
УКРАЇНІ
ВСТУП
Візи для COP21/CMP11

Франція буде очолювати та приймати сторони на 21-у Конференцію сторін Конвенції Об’єднаних Націй щодо кліматичних змін 2015(COP21/CMP11), з 30 листопада по 11 грудня 2015 року.  

Якщо Ви запрошені відвідати Францію в рамках даної міжнародної Конференції, і якщо Ви бажаєте отримати візу, Ви можете відтепер зв’язатися з Візовим Відділом через електронну пошту (visas.kiev-amba@diplomatie.gouv.fr).

Вам рекомендовано сконтактувати з Візовим Відділом  якомога раніше з метою можливості обробки Ваших документів протягом найбільш оптимального терміну.

Для отримання більш детальної інформації, натисніть тут або відвідайте веб-сайт COP21/CMP11 http://www.cop21.gouv.fr/fr .

Інформація для заявників, які подають документи на Довгострокову Візу чоловіка/дружини Французького громадянина

ВАЖЛИВО

З метою спрощення та скорочення терміну отримання та видачі довгострокових віз «Дружини/чоловіка громадянина/-ки Франції» з 26 жовтня 2015 року вводиться нова процедура.

Заявники, що мають намір подати свої документи в якості дружини/чоловіка громадянина/-ки Франції, повинні будуть заздалегідь назначити дату здачі тесту (тест на знання мови та республіканських цінностей), написавши на електронну пошту Візового Центру Франції (info@francevac-ua.com).

У Вашому листі потрібно вказати в темі (Ваш намір назначити дату співбесіди за наступним прикладом): Запит на співбесіду дружини/чоловіка громадянина/-ки Франції/прізвище/ім’я. Таким чином, відтепер здача тесту та подача документів будуть відбуватися в один день (подача документів відбуватиметься зранку, а здача тесту – після обіду).

Зверніть, будь ласка, увагу, що до Вашого листа обов’язково потрібно приєднати наступні документи:

Скан копію першої сторінки Вашого закордонного паспорту (з метою перевірки Вашого прізвища)
Скан копію повної копії/транскрипції свідоцтва про шлюб (copie intégrale/transcription d’acte de mariage; з метою перевірки можливості прийому документів).

Починаючи з 15 жовтня 2010 Посольство Франції в Києві інформує про відкриття Візового Сервіс Центру Франції у Києві. На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспортів, а також іншу корисну інформацію.

Візовий Центр обробляє заяви на отримання короткострокових віз. Всі документи, що подаються до Візового центру, передаватимуться до Посольства Франції  у Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства.

Скористайтеся наступним посиланням для того щоб відвідати офіційний сайт Посольства Франції в Києві

Заяви на оформлення довгостроковоих віз повинні подаватися безпосередньо до Посольства за попереднім записом.
 
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ
Крок 1 : Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи. Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.
Крок 2 : Призначте дату та час подачі документів до Візового центру. Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете он-лайн або зателефонувавши до кол-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.
Крок 3 : Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.
Крок 4 : Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Будь-ласка, завантажте та заповніть згоду на обробку персональних даних в одному екземплярі. Згоду на обробку персональних даних Ви також можете отримати в Візовому ценрі.

Завантажити згоду на обробку персональних даних:
Для тих, хто здає біометричні дані, натисніть тут.
Для тих, хто звільняється від здачі біометричних даних, натисніть тут .

Будь-ласка, зверніть увагу, що починаючи з 1 жовтня 2013 року, змінюються правила подачі документів через послугу двосторонньої кур'єрської доставки, яка звільняє заявників від необхідності особисто подавати документи у Візовому Центрі Франції.

Відтепер, особи, що часто подорожують, та мали французьку шенгенську мультивізу, видану Посольством Франції в Україні, (терміном дії від 1 до 5 років),після закінчення терміну дії якої минуло не більше одного року, можуть скористатися послугою двосторонньої кур'єрської доставки TMM Express, щоб подати заяву. Ця послуга доступна тільки тим заявникам, які проживають на території України.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, натисніть тут.

Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може замовити:

Кур’єрську доставку паспорту.
 
ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАЯВИ ОНЛАЙН
Після подачі документів, Ви можете перевірити стан Вашого паспорту ввівши унікальний реєстраційний номер та дату народження. Ви можете знайти реєстраційний номер (починається з KVFR) на квитанції, що видається працівником Візового центру після подачі документів.

Скористайтеся лінком для того, щоб перевірити стан Вашої візової заяви  
ПОШУК
     
 
    натисніть тут   
Search