Home I  English I  Русский I   Français I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ФРАНЦІЇ
В
УКРАЇНІ
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Медичний страховий поліс (за бажанням)

У Візовому Центрі Франції існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Послуга кур’єрської доставки (за бажанням)
Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур’єрською службою TMM Express в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур’єра. Маючи відмінну мережу офісів, TMM Express може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

На даний момент вартість даної послуги вказана у розділі Візовий Збір, і звісно, ця послуга є додатковою. Будь ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації.

Послуга кур’єрської доставки після подачі документів (за бажанням)

Будь ласка, зауважте, що послуга кур’єрської доставки може бути замовлена навіть після подачі документів у Візовому Центрі. Заявник має змогу замовити кур’єрську доставку пізніше від дати подачі документів. Для цього заявник може зателефонувати в колл-центр –  (+38) 044 594 96 20 / (+38) 050 419 30 13/(+38) 0 67 352 09 58 (з 08:00  до 18:00, Пн-Пт) або подати запит  через електронну пошту info@francevac-ua.com із зазначенням імені, прізвища, реєстраційного номеру, адреси кур’єрської доставки та контактного номеру або натисніть тут.

Після отримання запиту  працівники Візового Сервіс Центру зв’яжуться з Вами по електронній пошті чи по телефону для підтвердження послуги доставки Ваших документів.

Вартість кур’єрської доставки – 150 грн.

Оплатити послугу кур’єрської доставки заявник може у будь-якому відділенні банку в Україні.

Заявник повинен переконатися в тому, що вся інформація, зазначена нижче, була чітко та повністю вказана в бланку на оплату консульського збору, плати за послуги Візового Центру та кур‘єрської доставки:


Назва компанії:  ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
ЄДРПОУ:  34796531
Адреса компанії: Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер» , 8 поверх, Київ, 01001 Україна.
Назва банку: :  ПАТ КредоБанк
Розрахунковий рахунок:  26009031004161
МФО:  325365
Призначення платежу:
«За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення французької візи [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Після оплати заявник повинен надіслати копію чека про оплату кур’єрської доставки в банку із зазначенням даних заявника на електронну адресу info@francevac-ua.com . Як тільки Візовим Центром буде отримано підтвердження оплати, паспорт буде передано кур’єрській службі TMM Express для доставки за вказаною адресою.

Будь ласка, зауважте, що термін доставки документів в одну сторону складає 1-5 календарних днів.

Послуга двосторонньої кур‘єрської доставки

Будь ласка, зауважте, що з 23 червня 2015 року у зв’язку із необхідністю зняття біометричних даних, послуга двостороннього кур’єра буде доступною лише для випадків, коли передбачається звільнення від їх здачі.

Будь ласка, зверніть увагу, що починаючи з 1 жовтня 2013 року, змінюються правила подачі документів через послугу двосторонньої кур'єрської доставки, яка звільняє заявників від необхідності особисто подавати документи у Візовому Центрі Франції.

Відтепер, особи, що часто подорожують, та мали французьку шенгенську мультивізу, видану Посольством Франції в Україні, (терміном дії від 1 до 5 років),після закінчення терміну дії якої минуло не більше одного року, можуть скористатися послугою двосторонньої кур'єрської доставки TMM Express, щоб подати заяву. Ця послуга доступна тільки тим заявникам, які проживають на території України.

Приклад:

Якщо Ви маєте річну мультивізу, видану Посольством Франції в Україні, з 1 січня 2015 року по 31 грудня 2015, Ви можете скористатися послугою двосторонньої кур’єрської доставки до 31 грудня 2016 року.
Якщо Ви маєте 5-ти річну мультивізу, видану Посольством Франції в Україні, з 15 липня 2011 року по 14 липня 2016 року, Ви можете скористатися послугою двосторонньої кур’єрської доставки до 14 липня 2017 року.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що терміни доставки документів не входять до терміну розгляду справи. Термін доставки документів в одну сторону складає 1-5 календарних днів.

Шановні заявники, будь-ласка, зауважте, що окрім оригіналів закордонних паспортів, запрошення та нотаріального дозволу на виїзд дитини, інші документи в оригіналі надсилати не треба.

Заявник може сплатити візовий збір в будь-якому відділенні банку на вказані нижче реквізити
Заявник повинен переконатися в тому, що вся інформація, зазначена нижче, була чітко та повністю вказана в бланку на оплату консульського збору, плати за послуги Візового Центру та кур‘єрської доставки:


Назва компанії:  ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
ЄДРПОУ:  34796531
Адреса компанії:  Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер» , 8 поверх, Київ, 01001 Україна.
Назва банку:  ПАТ КредоБанк
Розрахунковий рахунок:  26009031004161
МФО:  325365
Призначення платежу:
«За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення французької візи [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»
Оплата повинна проводитися ГОТІВКОЮ в банку.
Оплата за всі послуги : консульський збір (в гривнях), сервісний збір, кур’єрська послуга вноситься повністю ЗА ОДИН РАЗ.
Консульський збір залежить від типу візи.
Заявник може зв’язатися з найближчим офісом TMM Express та подати наступні документи:
Візова анкета на оформлення короткострокової візи, заповнена французькою або англійською мовами та підписана заявником.
Оригінал дійсного закордонного паспорту та всі попередні паспорти.
Всі документи, що відносяться до даного типу візи.
Копію банківського чеку про оплату:
консульського збору (залежить від обраної категорії візи);
сервісного збору - 30 € (938 гривень, включаючи 20% ПДВ)
кур‘єрської доставки – 300 гривень.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись зателефонувавши до нашого кол-центру з 8.00 до 18.00 за телефоном (+38) 0 44 594 96 20/(+38) 0 50 419 30 13/(+38) 0 67 352 09 58 або написавши нам на info@francevac-ua.com

Заповнення візової анкети

Візовий Центр Франції в Україні пропонує додаткову послугу заповнення візової анкети. Вартість послуги складає 75 гривень за одну анкету. Співробітник Візового Центру внесе дані згідно інформації, наданої заявником, в електронну форму та роздрукує її.

Послуга заповнення візової анкети надається виключно за бажанням заявника та не пов’язана з подальшими консультаціями щодо подачі документів на отримання візи, які співробітники Візового Центру надають безкоштовно під час прийому документів. Дана послуга не є обов’язковою умовою для повної комплектності пакету документів та не впливає на рішення щодо заяви на отримання візи. Візовий Центр не несе відповідальності за прийняте Посольством рішення.

SMS послуга

Ми намагаємося пропонувати заявникам найновітніші послуги для того, щоб підвищити рівень задоволення клієнта. Як частина нашого постійного прагнення оцінити досвід заявника, Візовий Центр вважає своєю перевагою запропонувати новітню сучасну SMS послугу - експрес спосіб дізнатись про статус Вашої заяви з перших рук.

При активації, простий у використанні, цей інноваційний спосіб SMS послуги надсилатиме автоматичне SMS повідомлення на визначений Вами номер мобільного телефону з інформацією про статус Вашої заяви. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу заявника, інформуючи про статус візової заявки.

Копіювання документів (2,50 гривень за сторінку)

Під час подачі документів Ви маєте можливість зробити ксерокопії необхідних документів. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати ц співробітника Візового Центру під час подачі документів.