Home I  English I  Русский I   Français I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ФРАНЦІЇ
В
УКРАЇНІ
Віза з метою об'єднання сім'ї
Будь ласка, зауважте, що починаючи з 2-го січня 2015 року подача документів на даний тип візи буде здійснюватися у Візовому Центрі Франції в будь-який робочий день з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 15:30 за попереднім записом.

Перед тим, як записуватись на подачу документів на візу, просимо впевнитись в тому, що візовий відділ посольства отримав дозвіл ofii (документ cerfa), зв’язавшись з візовим цетром франції: (www.francevac-ua.com)

Заявнику потрібно надати докази того, що він/вона належить до цієї категорії.
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи. Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру. Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете он-лайн або зателефонувавши до кол-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

Крок 3
Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.