Home I  English I  Русский I   Français I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ФРАНЦІЇ
В
УКРАЇНІ
З метою працевлаштування (> 90 днів)
Будь ласка, зауважте, що починаючи з 2-го січня 2015 року подача документів на даний тип візи буде здійснюватися у Візовому Центрі Франції в будь-який робочий день з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 15:30 за попереднім записом.

Будь ласка, зауважте, що починаючи з 4-го травня 2015 року подача документів на тип візи Віза з метою працевлаштування Carte Bleue Européenne буде здійснюватися у Візовому Центрі Франції в будь-який робочий день з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 15:30 за попереднім записом.

Будь ласка, зауважте, що подача документів на тип візи Віза з метою працевлаштування Carte PROMAE здійснюється у Посольстві Франції за адресою: м. Київ, вул. Рейтарська, 35 за попереднім записом.

ВАЖЛИВО: для роботи у Франції французький роботодавець має звернутись до Французького відділу з питань імміграції та інтеграції (OFII) або Головного управління з питань підприємництва, конкуренції, споживання, роботи та зайнятості (DIRECCTE) та виконати низку дій для отримання дозволу на роботу.

Візовий центр Франції/Візовий відділ може прийняти документи на відкриття візи лише після того, як всі необхідні формальності в OFII були виконані та тільки після отримання відділом офіційної анкети CERFA. Тому, перед тим, як записуватись до Візового центру  на співбесіду для подачі на візу, необхідно пересвідчитись у тому, що візовий відділ дійсно отримав Вашу анкету.

Якщо працівника супроводжуватимуть члени його сім’ї, про це обов’язково має бути зазначено в анкеті OFII. Вони мають подати той самий пакет документів, а також підтверження родинного зв’язку з працівником (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, обидва з апостилем та перекладом). Будь ласка, зауважте, що подача документів на відкриття візи для членів сім'ї, що супроводжватимуть працівника відбувається у Візовому Центрі Франції за попереднім записом. Посольство рекомендує призначати дату подачі документів для членів сім'ї на той самий день, що й дату подачі документів для працівника.
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи. Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру. Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете он-лайн або зателефонувавши до кол-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

Крок 3
Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.