Back   
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ФРАНЦІЇ
В
УКРАЇНІ

ВАЖЛИВІ НОВИНИ ТА ПОВІДОМЛЕННЯ
19 December 2017: Шановні заявники!

Звертаємо Вашу увагу, що Візовій Центр буде зачинений 26 грудня у зв’язку зі святами.
10 October 2017: Шановні заявники!

Будь ласка, зауважте, що відповідно до інструкцій Посольства Франції в Україні з 09 жовтня 2017 року документи заявників, що одночасно мають біометричний та не біометричний паспорти, не прийматимуться Візовим Центром для короткострокових Шенгенських віз.
12 July 2017: Шановні заявники!

Будь ласка, зауважте, що з 10 липня 2017 року заявники, які планують подачу документів на довгострокову візу у Візовому центрі Франції, можуть подавати документи без попереднього запису.
31 May 2017: Шановні заявники!

Будь ласка, зауважте, що з 30 травня 2017 року відповідно до інструкцій Посольства Франції в Україні Візовий Центр не прийматиме заявників, які мають біометричний паспорт, на короткострокову Шенгенську візу.
22 January 2017: Шановні заявники!

Будь ласка, зауважте, що відповідно до інструкцій Посольства Франції з 01 лютого 2017 року Візовий Центр Франції не прийматиме заявників без попереднього запису.
Довгострокові візи

Шановні заявники!
Зверніть, будь ласка, увагу на те, що з 19-го грудня 2016 року подача документів на такі категорії віз, як Віза О-пер, віза Родича по висхідній лінії, віза Візитера, віза для наукового співробітника та його родичів, буде здійснюватися у Візовому Центрі Франції.
Шановні заявники!

Будь ласка, зверніть увагу, що з 24 жовтня 2016 року згідно з інструкцією Посольства Франції термін розгляду справ становитиме від 10 робочих днів.
02 October 2015: Шановні заявники!

Будь ласка, зауважте, що з 1 жовтня 2015 року документи на категорію візи «З метою шлюбу з громадянином Франції» будуть подаватися до Візового Центру Франції.
18 June 2015: Будь ласка, зауважте, що з 23 червня 2015 року у зв’язку із необхідністю зняття біометричних даних, послуга двостороннього кур’єра буде доступною лише для випадків, коли передбачається звільнення від їх здачі.
11 June 2015:

Шановні заявники!

Будь ласка, зауважте, що з 23 червня 2015 року всім заявникам потрібно буде з'явитися особисто для подачі біометричних даних (відбитки пальців та цифрова фотографія).

Щоб отримати більше інформації стосовно Подання біометричних даних, будь ласка, натисніть тут.

01 April 2015:

Шановні заявники!

Звертаємо Вашу увагу, що з 01/04/2015 послуга заповнення візових анкет відтепер доступна і для довгострокових віз. Послуга надається виключно за бажанням заявника. Вартість послуги складає 75 грн, включаючи ПДВ. Для більш детальної інформації Ви можете звернутися до співробітників Візового Центру Франції.

03 February 2015:

Шановні заявники!

Звертаємо Вашу увагу, що для Вашої зручності Візовий Центр Франції пропонує додаткову послугу заповнення візових анкет. Послуга надається виключно за бажанням заявника. Вартість послуги складає 75 грн, включаючи ПДВ. Для більш детальної інформації Ви можете звернутися до співробітників Візового Центру Франції.
17 January 2015: Шановні заявники!

Будь ласка, зауважте, що Візовий Відділ Посольства Франції відкритий для заявників з 10:00 до 13:00 (пн-пт).
17 January 2015:Також прохання зауважити, що в разі необхідності надати додаткові документи або додаткову інформацію, заявники повинні звертатися до Візового Центру за адресою вул. Кирилівська, 60 або за електронною поштою: info@francevac-ua.com
18 December 2014: Шановні заявники!
Зверніть, будь ласка, увагу на те, що з 2-го січня 2015 року подача документів на такі категорії віз, як Студентська віза, Віза з метою Працевлаштування ((>90 днів), Віза Чоловіка/Дружини Громадянина Франції, Віза з метою Об’єднання Сім’ї, буде здійснюватися у Візовому Центрі Франції.
11 November 2014: Шановні представники туристичних компаній!

Будь ласка, зауважте, що Посольство Франції в Україні розгляне будь-який запит туристичних агентств щодо збільшення щотижневої квоти, а також будь-який інший запит, який туристичні агентства вважатимуть за потрібне надати.
Послуга кур’єрської доставки після подачі документів

Віднині заявники можуть замовити послугу кур’єрської доставки після подачі документів – зручний та гарантований спосіб зберегти власний час та отримати документи, не відвідуючи Візовий Сервіс Центр. Дану послугу можна замовити за наступною електронною адресою: info@francevac-ua.com або за телефоном (+38) 044 594 96 20 / (+38) 050 117 90 30 

Поточна вартість даної послуги представлена у таблиці візового збору і, зрозуміло, є додатковою послугою. Для отримання більш детальної інформації Ви можете звернутися до менеджера Візового Центру або відвідати наш сайт: http://www.francevac-ua.com/Ukrainian/additionalservices.html.
16 July 2014: Шановні заявники!

Будь ласка, зауважте, що служба кур'єрської доставки TMM Express лише працює у деяких населених пунктах Донецкої та Луганської областей у зв'яку з нестабільною ситуацією в регіоні.
29 January 2014: Згода На Обробку Персональних Даних

ВАЖЛИВО:
Кожен заявник має підписати особисто письмову згоду на використання персональних даних та вказати свою електронну адресу, а в разі її відсутності – адресу фактичного проживання. Заявники отримають листа на електронну адресу / адресу фактичного проживання, коли їх персональні дані будуть видалені із системи.

Без згоди на обробку персональних даних документи не приймаються.
Будь-ласка, завантажте та заповніть згоду на обробку персональних даних в одному екземплярі. Згоду на обробку персональних даних Ви також можете отримати в Візовому ценрі.
Натисніть тут для того, щоб завантажити згоду на обробку персональних даних
16 November 2012: Видача Паспортів

Якщо заявник не може прийти особисто за своїм паспортом до Візового центру, отримати паспорт можуть:
Батьки-за наявності доручення у вільній формі, а також свідоцтва про народження;
Чоловік або дружина-за наявності доручення у вільній формі, а також свідоцтва про шлюб;
Повнолітні діти-за наявності доручення у вільній формі, а також свідотства про народження.

Для Осіб, Що Відправляють Документи Через Послугу Двосторонньої Кур'єрскої Доставки TMM Express
Шановні заявники, будь-ласка, зауважте, що окрім оригіналів закордонних паспортів, запрошення та нотаріального дозволу на виїзд дитини, інші документи в оригіналі надсилати не треба.
14 August 2012: Будь ласка, зауважте, що згідно з вимогами Посольства Франції в Києві слід надавати копії всіх сторінок Ваших паспортів (закордонного), окрім пустих сторінок.
Будь ласка, зауважте, що згідно з інструкціями Посольства Франції в Києві починаючи з 19 березня 2012 року Візовий Сервісний Центр Франції буде приймати візові заяви від акредитованих туристичних компаній тільки з 8:30 до 13:00.
Посольство не рекомендує співпрацювати з будь-якими неакредитованими агентами – особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством та Візовим Центром. Посольство та Візовий центр радять уникати даних дій. Ні Посольство, ні Візовий Центр не працює із агенствами, щознаходяться поза межами Візового Центру або Посольства.
Починаючи з 1 вересня 2011 року заявники на візу повинні подавати нову форму візової анкети. Попередній формат візової анкети не може бути прийнятий до розгляду. Для того, щоб роздрукувати нову форму анкети, будь ласка, скористайтеся сторінкою «Візові Формуляри». Ви можете отримати нову форму візової анкети у Візовому Центрі.
В шенгенській анкеті повинно бути два підписи. Анкети з одним підписом прийматися до розгляду не будуть.
Неповнолітні заявники обов’язково повинні приходити на співбесіду у супроводі одного з батьків/опікуна. Візові анкети неповнолітніх заявників повинні бути підписані одним з батьків/опікуном.
Авторське право . VFS Global. Всі права захищені.