Home I  English I  Русский I   Français I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ФРАНЦІЇ
В
УКРАЇНІ
Віза чоловіка / дружини громадянина Франції
Цей тип візи тільки для заявників, одружених з громадянином Франції.

Інформація для заявників, які подають документи на Довгострокову Візу чоловіка/дружини Французького громадянина

Будь ласка, зауважте, що починаючи з 20 листопада 2017 року подача документів на довгострокову візу чоловіка/дружини громадянина Франції буде здійснюватися безпосередньо у Посольстві Франції за попереднім записом, який можна здійснити зателефонувавши до колл-центру. Дані заяви також можуть бути прийняті у Візовому Центрі Франції в будь-який робочий день з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 14:30 без попереднього запису. При цьому Вам потрібно буде сплатити суму сервісного збору.

Зверніть увагу, що подача документів на категорію візи Довгострокова віза дружини/чоловіка громадянина Франції також можлива і у Візовому Центрі Франції без попереднього запису. Однак при цьому потрібно буде сплачувати суму сервісного збору.

ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи. Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру. Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете он-лайн або зателефонувавши до кол-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

Крок 3
Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.