Подати документи до Франції

France Flag

В Україні

Важливі новини та повідомлення

Новини 1

28 March 2018

Запуск французьким урядом веб-сайт " France-Visas ". Відвідайте цей веб-сайт для отримання вичерпної інформації про візи та про те, як подати заявку: 1: перевірте, чи потрібна Вам віза та підготуйте свою заявку; 2: перевірити, хто може переглянути Вашу заявку; 3: заповніть форму заявки на отримання візи та, якщо потрібно: 4: забронюйте зустріч, щоб подати заявку в VFS GLOBAL.

Як подати Візову заявку?

 • Крок 1: Відвідайте сайт “France-Visas”

  • Вас запрошують відвідати офіційний сайт "Франція-Візи", де ви знайдете керівні принципи, що описують процес, який слід дотримуватися для подання візи
  • Щоб перевірити, чи потрібна ваша заявка на конкретну відповідь: натисніть "Надіслати вашу заявку", виберіть країну, в якій ви маєте намір подати заявку, і буде показано заголовок "Локальні функції"

  В кінці процесу “France-Visas”:

  • відобразиться контрольний список необхідних супровідних документів: збережіть його та надрукуйте;
  • Ваша заявка на отримання візи буде доступна для друку: збережіть її та роздрукуйте її
  • відображатиметься сторінка, яка вказує, як забронювати зустріч;
  • натисніть посилання на модуль бронювання зустрічей VFS
 • Крок 2: Як назначити дату подачі документів?

  Коли відображається система призначення модулів VFS:

  • Створіть обліковий запис VFS з вашими особистими даними (ім'я, прізвище, електронна адреса, номер телефону)
  • Виберіть пароль: ваш пароль повинен містити від 8 до 15 символів із принаймні верхньою буквою, нижньою буквою, цифрою та одним із наведених нижче спеціальних символів: $ @ #! % * & (ніякий інший символ не допускається).
  • На наступному екрані буде показано список опцій, з "Планування зустрічі"
  • Якщо вам потрібна допомога: натисніть "?" (Угорі праворуч для онлайн-довідки)
 • Крок 3: В день подачі документів

  Щоб підготуватись до Вашого візиту в центр прийому віз, запрошуємо відвідати веб-сторінку Франції-Візи «До кого мені слід зв'язатися?», Де ви знайдете інформацію під заголовком «Інформація про призначення».

  В VFS центрі, Вам потрібно надати:

  • Ваше підтвердження запису
  • Візова анкета (автоматично роздрукована з France-Visas proves)
  • Перелік документів відповідно до Вашої мети поїздки (має бути роздруковане з France-Visas)
  • Паспорт
  • Супроводжуючі документи
  • Збори
 • Крок 4: Перевірка статуса

  Сторінка “До кого я маю звернутися?” на France-Visas Ви знайдете посилання на VFS перевірку статусу.

Додаткові послуги

Кур’єрська доставка паспорта

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур’єрською службою TMM Express в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур’єра. Маючи відмінну мережу офісів, TMM Express може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

Вартість послуги:

 • 150 гривень

Послуга кур’єрської доставки після подачі документів

Будь ласка, зауважте, що послуга кур’єрської доставки може бути замовлена навіть після подачі документів у Візовому Центрі. Заявник має змогу замовити кур’єрську доставку пізніше від дати подачі документів. Для цього заявник може зателефонувати в колл-центр – (+38) 044 594 96 20 / (+38) 050 419 30 13/(+38) 0 67 352 09 58 (з 08:00 до 18:00, Пн-Пт) або подати запит через електронну пошту info@francevac-ua.com із зазначенням імені, прізвища, реєстраційного номеру, адреси кур’єрської доставки та контактного номеру.

Після отримання запиту працівники Візового Сервіс Центру зв’яжуться з Вами по електронній пошті чи по телефону для підтвердження послуги доставки Ваших документів.

Вартість кур’єрської доставки – 150 грн.

Оплатити послугу кур’єрської доставки заявник може у будь-якому відділенні банку в Україні.

Заявник повинен переконатися в тому, що вся інформація, зазначена нижче, була чітко та повністю вказана в бланку на оплату консульського збору, плати за послуги Візового Центру та кур‘єрської доставки:

 • Назва компанії: ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
 • ЄДРПОУ: 34796531
 • Адреса компанії: Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер» , 8 поверх, Київ, 01001 Україна.
 • Назва банку: : ПАТ КредоБанк
 • Розрахунковий рахунок: 26009031004161
 • МФО: 325365
 • Призначення платежу:
  «За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення французької візи [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Після оплати заявник повинен надіслати копію чека про оплату кур’єрської доставки в банку із зазначенням даних заявника на електронну адресу info@francevac-ua.com . Як тільки Візовим Центром буде отримано підтвердження оплати, паспорт буде передано кур’єрській службі TMM Express для доставки за вказаною адресою.

Будь ласка, зауважте, що термін доставки документів в одну сторону складає 1-5 календарних днів.

Вартість:

300 грн

Фотопослуга

Описання послуги:

У Візових Центрах Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни: оберіть найкращий варіант фото і роздрукуйте ті, що відповідають вимогам. Автомат простий у використанні, а готові фото будуть надруковані протягом 45 секунд. Якщо Вам потрібна допомога в користуванні фото кабіною, наш персонал завжди радий допомогти.

Вартість:

50 грн за 6 фото

Медичний страховий поліс

У Візовому Центрі Франції існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Заповнення візової анкети

Описання послуги:

Візовий Центр Франції в Україні пропонує додаткову послугу заповнення візової анкети. Співробітник Візового Центру внесе дані згідно інформації, наданої заявником, в електронну форму та роздрукує її. Послуга заповнення візової анкети надається виключно за бажанням заявника та не пов’язана з подальшими консультаціями щодо подачі документів на отримання візи, які співробітники Візового Центру надають безкоштовно під час прийому документів. Дана послуга не є обов’язковою умовою для повної комплектності пакету документів та не впливає на рішення щодо заяви на отримання візи. Візовий Центр не несе відповідальності за прийняте Посольством рішення.

Вартість:

75 грн

Гаряча лінія

 • (+38) 0 44 594 96 20
  (+38) 0 50 419 30 13
  (+38) 0 67 352 09 58
  Графік роботи 0800 - 1800, з понеділка по п’ятницю

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ві Еф Консалтінг Сервісиз (VF Consulting Services) (далі – Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) – це послуга, яка надається для Посольства Франції в Києві, Україна («Посольство»). Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) є стороннім партнером Посольства.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) відповідає за планування зустрічей, прийняття заяв, прийом віз та логістичні збори, подання заявок до посольства й повернення паспорта заявнику (-ам).

Слід зазначити, що надання або відмова у видачі візи в Україні здійснюється виключно на розсуд Посольства, і Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не бере участі у процесі, не несе відповідальності та жодним чином не відповідає за будь-які зволікання з обробкою, наданням чи відхиленням візової анкети будь-якого заявника у Посольстві, яке залишає за собою право вимагати додаткових документів та відмови в оформленні візової заявки.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) вживає всіх необхідних запобіжних заходів під час обробки документів заявника (-ів) і не несе жодної відповідальності перед заявником (-ами) за будь-які документи, які були втрачені під час передачі внаслідок нещасного випадку, крадіжки, стихійного лиха (дії непереборної сили) або будь-якої іншої причини, яка не підлягає контролю або не випливає із умисного невиконання Ві Еф Ес (VFS) своїх обов'язків, а також, якщо документи передаються безпосередньо заявнику (-ам).

Служби доставки

Заявник (-и) погоджується з тим, що кур’єрською службою прийому та доставки, через яку документи повертаються заявнику від Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), керує сторонній постачальник. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не контролює або не управляє жодною кур’єрською компанією, а також не контролює та не керує жодними об'єктами чи послугами, наданими кур’єрською компанією. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) відмовляється від будь-якої відповідальності за будь-яку втрату або шкоду, заподіяну заявнику (-ам), у випадку, якщо його/ її документи затримуються/ недоступні/ втрачені/ пошкоджені кур'єрською компанією, незалежно від того, чи така затримка/ неправильна доставка/ втрата/ пошкодження є результатом халатності, аварії або будь-якої іншої причини. У жодному разі Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) та/ або її представники не несуть відповідальності за будь-які прямі, опосередковані, штрафні, випадкові, спеціальні, побічні збитки або будь-які збитки, завдані такими затримками/ неправильною доставкою/ втратою/ пошкодженням документів, включаючи паспорт Заявника. Без шкоди для вищезгаданого, виключна відповідальність Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) та/ або її представників у разі втрати чи пошкодження паспорта під час транзиту обмежується відшкодуванням суми платежів, що стягуються Посольством, за заміну загубленого/ пошкодженого паспорту відповідно до звичайної процедури подання заявки, та наданні допомоги заявнику при заміні втрачених віз. Таке відшкодування суми винагороди здійснюється Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) заявнику (-ам) лише після подання заявником (-ами) квитанції, виписаної Посольством. Заявник (-и) погоджується з тим, що вищесказане обмеження відповідальності - це узгоджений розподіл ризику між сторонами, і таке обмеження відповідальності є невід'ємною частиною цього обмеження відповідальності.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) або будь-яка з її посадових осіб, директорів, працівників, агентів тощо не несе жодної відповідальності за будь-які затримки або за втрату чи пошкодження будь-якої візової заяви, паспорта чи іншого документа, що спричинені або виникають під час подання заявки, паспорта чи документа через будь-яку сторонню поштову або кур'єрську службу, у тому числі, під час перевезення візових документів, паспорта або інших документів між Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) та Посольством та під час повернення компанією Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) заявникові (-у).

Сервісні збори

торговельні інструменти, якщо застосовуються, підлягають реалізації. Плата за обслуговування, після отримання Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) від заявника, не підлягає відшкодуванню за будь-яких обставин, незалежно від того, чи Посольство надало візу, чи ні.

Реклама

рекламні матеріали можуть супроводжувати відповідні документи під час їх повернення заявнику. Якщо заявник (-и) не бажає отримувати будь-які рекламні матеріали разом із відповідними документами, він повинен заздалегідь проінформувати Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) на час подання документів.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), на власний розсуд, може змінювати, скасовувати або відміняти будь-які або всі умови, зазначені в даному документі, без попереднього повідомлення. Жоден співробітник компанії Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не має жодних повноважень змінювати, збільшувати або відміняти будь-які чи всі зазначені вище умови без попередньої письмової згоди Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

Ці умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії або спори, що виникають у зв'язку з наданими Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) заявнику послугами, підпадають під виключну юрисдикцію судів України.

Справжнім заявник погоджується і підтверджує, що заявник та/ або його представник перед поданням заяви на отримання візи прочитав, зрозумів і погодився виконувати без обмежень всі умови та деталі, вказані в цьому документі.

Корпоративний офіс:

ЦБ «Гуллівер», 8 поверх
1-а, пл. Спортивна,
Київ, 01023 – Україна

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Введення.

В компанії Ві Еф Ворлдвайд Холдінгз Лтд (VF Worldwide Holdings Ltd) ми зобов’язуємось захищати та поважати Вашу конфіденційність.

Дане Повідомлення про конфіденційність («Повідомлення») пояснює, як компанія Ві Еф Ворлдвайд Холдінгз Лтд (VF Worldwide Holdings Ltd). та її компанії й дочірні компанії по всьому світі («Ві Еф Ес Глобал» («VFS Global»), «ми» або «нас») обробляють персональні дані. Це повідомлення застосовується до будь-якого веб-сайту Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), продукту, програмного забезпечення чи пов’язаної з нею послуги (разом – наші «Послуги»). Інколи, Послуга стосується іншого Повідомлення про конфіденційність, яке окреслює конкретну практику конфіденційності цієї Послуги.

Час від часу ми можемо змінювати Повідомлення, тому просимо регулярно переглядати цю сторінку на наявність будь-яких змін.

В останній раз Повідомлення було оновлено 28 лютого 2018 р.

Використовуючи наші послуги, Ви погоджуєтесь виконувати це Повідомлення.

В разі виникнення будь-яких питань щодо Повідомлення про конфіденційність та наших правил збереження конфіденційності, зверніться до нашого співробітника, відповідального за захист даних, або надішліть листа за адресою:

Ві Еф Ворлдвайд Холдінгз Лтд (VF Consulting Services LLC), ВЦ «Гулівер», 8-й поверх, пл. Спортивна, Київ, 01023 – Україна

Хто ми?

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) є найбільшим у світі спеціалістом з аутсорсингу та технологічного обслуговування для урядів та дипломатичних представництв у всьому світі. Ми уповноважені отримувати заявки на різні категорії віз, дозволи та проїзні документи, а також виконувати адміністративні та позасудові завдання, пов’язані з цими заявками та послугами для громадян для урядів наших клієнтів, щоб вони могли повністю зосередитись на критичних завданнях оцінки. Надаючи послуги з обробки заяв, Ві Еф Ес Глобал

(VFS Global) діє як обробник персональних даних, а відповідні дипломатичні представництва є контролерами даних.

Дипломатичне представництво Франції (контролер даних):

Посольство Франції в Україні. Адреса: 01901 Київ, Україна, вул. Рейтерська 33.

Штаб-квартира Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) знаходиться в Дубаї, ОАЕ, і вона є дочірньою компанією Куоні Груп (Kuoni Group) зі штаб-квартирою в Цюріху, Швейцарія, чиїм головним власником є ІКьюТі (EQT), провідна світова інвестиційна компанія зі штаб-квартирою в Стокгольмі, Швеція. Юридична адреса компанії Ві Еф Ес Глобал Лімітед (VFS Global Limited): рівень 7, 32-й поверх, Бізнес-центр «Джумейра», 1 вежа, кластер G, башти Джумейра-Лейкс, а/с 114100, Дубай, ОАЕ.

Як ми збираємо інформацію про Вас?

Ми отримуємо інформацію про Вас, коли ви користуєтесь нашим веб-сайтом або нашим послугами, наприклад, коли Ви подаєте заявку на візу чи користуєтесь нашим послугами для подання заявки на візу. Крім того, ми можемо отримати інформацію із вторинних джерел, наприклад, під час перевірки документів як частини процесу подання заявки на візу, якщо уряд-клієнт вимагає, щоб ми виконували такі дії. В такому випадку ми можемо, наприклад, звернутись до кредитно-рейтингових агенцій, агентств з виявлення шахрайства, навчальних закладів, попередніх роботодавців та інших організацій з метою отримання додаткової інформації.

Який вид інформації ми збираємо?

Ми збираємо лише інформацію, яка вимагається урядом-клієнтом для подачі заявки на отримання візи або надання необхідної послуги. Персональні дані, які ми збираємо, залежать від типу візи, на яку ви подаєте заявку, тому що інформація, яку ми збираємо, визначається урядом, який видає візи.

Приклади видів зібраних даних:

Персональні дані: Напр., ім’я, національний ідентифікаційний номер, національність, стать, відомості про Ваш проїзний документ (напр., паспорт чи ІД), електронна адреса, номер телефону та поштова адреса, місце і дата народження.

Конфіденційні персональні дані: релігія, сімейний стан, інформація щодо здоров’я, біометричні дані, напр., відбитки пальців, фотографії та зразки ДНК.

Треті особи: імена дітей, батьків, дружини/ чоловіка, інформація про роботодавця, особа, яка надає особисту рекомендацію, адреса Вашого перебування в місті призначення.

Дані зв’язку: Контактні деталі, адреса електронної пошти, номер мобільного телефону.

Дані про оплату: дані про платіжні картки, інформація про банківський рахунок.

Електронні мультимедійні дані: зображення CCTV, відео та аудіо записи, файли cookie веб-сайту (див. нижче).

Цей список не є вичерпним та змінюється залежно від вимог уряду-клієнта та послуг, щодо яких Ви подаєте заявку.

Якщо Ви бажаєте точно дізнатись про те, які персональні дані будуть зібрані для Вашої заяви на візу або проїзний документ, зверніться до співробітника, відповідального за захист даних, або відповідного дипломатичного представництва за вище зазначеною адресою.

Як використовується Ваша інформація?

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) використовуватиме Вашу інформацію лише для конкретного процесу подачі заявки на візу або для надання Вам додаткових послуг на Вашу вимогу, напр., кур’єрської доставки візи Вам додому.

Ми можемо використовувати Ваші дані для:

 • Призначення зустрічі з одним із наших співробітників, відповідальних за подачу документів, у Пункті прийому візових анкет (VAC);
 • Допомоги в подачі заявки на візу або проїзний документ;
 • Підтвердження Вашої особистості;
 • Надання Вам можливості відслідковувати процес обробки Вашої візової заяви;
 • Надання Вам додаткових послуг за Вашою вимогою;
 • Виконання наших зобов’язань відповідно до наших повноважень, наданих урядами-клієнтами;
 • Для здійснення перевірки щодо Вашої візової заяви або проїзного документу;
 • Для запобігання злочину;
 • Отримання Ваших відгуків або коментарів на послуги, які ми надаємо;
 • За Вашим дозволом, для надсилання Вам повідомлень, які можуть Вас зацікавити.

Як довго ми зберігатимемо Ваші дані?

Ми періодично переглядаємо строки зберігання персональних даних. Ми юридично зобов'язані зберігати певні види інформації для виконання своїх статутних зобов'язань (напр., податкове законодавство). Ми зберігатимемо Ваші персональні дані у своїх системах лише настільки, наскільки це необхідно для відповідної діяльності, як це вимагається нашим урядом-клієнтом, або до тих пір, як це визначено у будь-якому відповідному договорі, укладеному з Вами.

Хто має доступ до Вашої інформації?

Без Вашого дозволу ми не надаватимемо Вашу інформацію стороннім особам у маркетингових цілях. Ви можете відкликати таку згоду в будь-який час, оновивши налаштування свого облікового запису в режимі онлайн, при можливості, або звернувшись до нашого Центру по роботі з клієнтами, інформація про який буде Вам надана під час заповнення заявки.

Ваші персональні дані не будуть розголошуватись третім особам без Вашої прямої згоди. Ми можемо поділитися Вашими персональними даними з компаніями, що належать до Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), при необхідності, для обробки Ваших запитів або для надання додаткових послуг за Вашою вимогою, напр.; якщо Ви попросили нас доставити свій проїзний документ додому або в офіс, або для проведення процедур перевірки чи запобігання злочинам.

Органи влади:

Під час подачі заявки на візу чи інший тип проїзного документу Ваші персональні дані будуть відправлені до іноземного дипломатичного представництва, яке представляє країну, яку Ви плануєте відвідати. Таке дипломатичне представництво може ділитися Вашими персональними даними з відповідними урядовими, регулюючими чи виконавчими органами для запобігання злочинам або тероризму.

Треті сторони з юридичних причин:

Ми ділимось персональними даними, коли ми вважаємо це необхідним, наприклад:

Для виконання юридичних зобов'язань та відповіді на запити державних установ, у тому числі правоохоронних органів та інших органів державної влади, які можуть включати такі органи влади за межами Вашої країни проживання.

У випадку злиття, продажу, реструктуризації, придбання, спільного підприємства, присвоєння, передачі чи іншого розпорядження всією або будь-якою частиною нашого бізнесу, активів чи акцій (у тому числі у зв'язку з будь-яким банкрутством чи подібним провадженням)

Для захисту наших прав, користувачів, систем та Послуг.

Сторонні постачальники послуг, які працюють від нашого імені:

Ми можемо передавати Ваші дані своїм стороннім постачальникам послуг, агентам, субпідрядникам та іншим пов'язаним організаціям для виконання завдань та надання Вам послуг від нашого імені (наприклад, для обробки платежів або доставки Вашої візи кур'єром). Проте, коли ми використовуємо сторонніх постачальників послуг, ми розкриваємо лише персональні дані, які необхідні для надання послуги, і у нас є укладений договір щодо захисту Ваших даних та заборони їх використання для безпосередніх маркетингових цілей. Ми запевняємо Вас, що ми не передаватимемо Ваші дані стороннім особам, крім мережіВі Еф Ес Глобал (VFS Global), для використання їх власних маркетингових цілей у разі надання Вами дозволу на це.

Постачальники продукції – третя сторона, з якими ми співпрацюємо:

Ми тісно співпрацюємо з невеликою кількістю сторонніх постачальників продукції з метою надання Вам ряду якісних та надійних послуг у сфері подорожей. Наприклад, коли Ви платите за візову заявку, нам доведеться обробити платіж. Відповідний сторонній постачальник використовуватиме Ваші дані для обробки платежів та виконання своїх зобов'язань, що випливають із будь-яких діючих законів. У деяких випадках вони будуть діяти як контролер Ваших даних, тому ми радимо Вам ознайомитись з їх Інформацією про конфіденційність. Ці сторонні постачальники послуг надаватимуть нам Ваші дані, які ми будемо використовувати відповідно до даного Повідомлення про конфіденційність.

Передача Ваших даних в офшор:

У рамках послуг, запропонованих Вам через цей веб-сайт або в Пункті прийому візових анкет, надані Вами дані, в більшості випадків, будуть передані в офшорні країни. Це відбувається тому, що, подаючи заявку на візу або інший тип проїзного документа, Ваші персональні дані будуть відправлені через дипломатичне представництво в країну, яку Ви плануєте відвідати. Ці країни можуть не мати законів про захист інформації, подібних до законів у Вашій країні.

Ми можемо передавати Ваші персональні дані в один з наших центрів обробки даних у Великобританії, Канаді, Німеччині, Індії чи Росії, залежно від країни, яку Ви плануєте відвідати.

У рамках процесу подання заяви на візу нам потрібна Ваша згода на передачу Ваших персональних даних в «офшор»; навіть якщо це є обов'язковою частиною процесу подання заявки, ми зобов'язані просити Вашого дозволу на передачу Ваших персональних даних.

Будь ласка, зв'яжіться з нашим співробітником, відповідальним за захист даних, для отримання детальної інформації.

Ваш вибір.

Ви маєте право відкликати свою згоду, надану раніше, на обробку Ваших даних. Однак, якщо Ви це зробите, ми не зможемо продовжити обробку Вашої заявки на отримання візи.

Ми не будемо зв'язуватись з Вами електронною поштою, телефоном або надсилати текстове повідомлення в маркетингових цілях, якщо Ви не надали нам на це попередній дозвіл. Ви можете в будь-який момент змінити свою думку та перестати отримувати маркетингову інформацію, звернувшись до нашого Центру по роботі з клієнтами або оновивши налаштування свого облікового запису в режимі онлайн, у відповідних випадках.

Ваші права.

Відповідно до законодавства, у Вас є певні права щодо обробки Ваших персональних даних. Ці права включають:

 1. Право бути поінформованим про те, як використовуються Ваші персональні дані.
 2. Право доступу до Ваших персональних даних.
 3. Право на виправлення, якщо Ваші персональні дані є невірними.
 4. Право видаляти Ваші персональні дані. (Де закон це дозволяє)
 5. Право обмежувати обробку Ваших персональних даних
 6. Право на переносимість даних.
 7. Право заперечувати використання Ваших персональних даних.
 8. Права щодо автоматичного прийняття рішень та їх профілювання.
 9. Право відкликати свою згоду.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані були оброблені неправильно або Ви скаржитесь на те, як обробляються Ваші персональні дані, Ви маєте право подати скаргу.

Ви можете подати скаргу нашому співробітнику, відповідальному за захист даних, або безпосередньо у відповідне дипломатичне представництво або орган захисту даних у Вашій країні, вказавши, як, на Вашу думку, обробка даних, що виконується компанією Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), могла вплинути на Ваші права.

Агентство із захисту даних в Україні:

Управління захисту персональних даних

Секретаріат Верховної Ради України Уповноважений з прав людини

http://www.ombudsman.gov.ua/en/page/applicant/

Як ви можете отримати доступ та оновити дані?

Ви маєте право вимагати копію інформації, яка зберігається у Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) щодо Вас. У разі подання заявки на доступ до Ваших персональних даних, ми із задоволенням надамо його Вам відповідно до будь-яких відповідних юридичних вимог та винятків, включаючи процедури перевірки персональних даних. Перед наданням даних ми попросимо надати підтвердження ідентичності та інформації про Вашу взаємодію з нами, щоб ми могли знайти будь-які релевантні відомості. Ми також можемо стягувати плату за надання Вам копії даних (крім випадків, коли це не дозволено відповідно до місцевого законодавства).

Точність Вашої інформації важлива для нас. У деяких юрисдикціях Ви маєте право виправляти або змінювати свої персональні дані, якщо вони є неточними або вимагають оновлення. Ви також можете мати право вимагати видалення своїх особистих даних; однак, це не завжди можливо через юридичні вимоги та інші зобов'язання й фактори.

Ми працюємо над тим, як полегшити Вам перегляд та виправлення даних, які ми зберігаємо про Вас. Тим часом, якщо Вам потрібна копія інформації про Вас, яку ми зберігаємо, або якщо Ви змінюєте електронну адресу або будь-яку іншу інформацію, що є неточною або застарілою, будь ласка, зв'яжіться з нашим Центром по роботі з клієнтами, напишіть нам в наш місцевий офіс, зазначений на початку Повідомлення про конфіденційність, або надішліть електронного листа нашому співробітнику, відповідальному за захист даних.

Запобіжні заходи для захисту від втрати, неправильного використання або зміни Ваших даних.

Коли Ви надаєте нам свої персональні дані, ми вживаємо заходів для їх безпечного оброблення. Будь-яка конфіденційна інформація (наприклад, дані кредитної або дебетової картки) зашифрована та захищена. На наших веб-сайтах, коли Ви знаходитесь на безпечній сторінці, значок замка з'явиться в адресному рядку більшості веб-переглядачів.

Неконфіденційні дані (адреса Вашої електронної пошти тощо) звичайно надсилаються по Інтернету, а це ніколи не може вважатись 100% безпечним. В результаті, оскільки ми прагнемо захистити Ваші персональні дані, ми не можемо гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку Ви нам передаєте, і Ви це робите на свій страх і ризик. Після отримання Ваших даних ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення їх безпеки в наших системах. Ви несете відповідальність за конфіденційне збереження обраного Вами пароля під час налаштування облікового запису, скажімо, наприклад, коли Ви бронюєте дату подачі заявки в Центрі подачі візових заяв. Ми просимо Вас нікому не повідомляти свій пароль.

Профілювання.

Профілювання - це будь-яка форма автоматизованої обробки персональних даних для аналізу або прогнозування поведінки. Ми цього не робимо.

Використання файлів cookie

Як і багато інших веб-сайтів, веб-сайт Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) використовує файли cookie. Файли cookie - це невеликі фрагменти інформації, що відправляються організацією на Ваш комп'ютер і зберігаються на Вашому жорсткому диску, щоб цей веб-сайт міг розпізнати Вас під час відвідування. Вони збирають статистичну інформацію про Ваші дії й шаблони перегляду та не ідентифікують Вас як особистість. Наприклад, ми використовуємо файли cookie для збереження потрібної мови. Це допомагає нам покращувати веб-сайт і забезпечити кращий індивідуальний сервіс.

Ви можете вимкнути файли cookie, налаштувавши параметри свого браузера. Щоб отримати додаткові відомості про вимкнення файлів cookie на Вашому комп'ютері, ознайомтесь з нашим Повідомленням про файли cookie. Вимкнення файлів cookie може призвести до втрати функціональності при використанні нашого веб-сайту.

Посилання на інші сайти.

Наш веб-сайт може містити посилання на веб-сайти інших організацій. Це Повідомлення про конфіденційність застосовується лише до нашого веб-сайту, тому ми радимо Вам ознайомитися із Повідомленнями про конфіденційність на інших веб-сайтах, які Ви відвідуєте. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практику інших сайтів, навіть якщо Ви переходите на них за допомогою посилань на нашому веб-сайті.

Крім того, якщо ви заходите на наш веб-сайт із стороннього сайту, ми не можемо нести відповідальність за політику конфіденційності й практику власників та операторів цього стороннього сайту й рекомендуємо перевірити Повідомлення цих сторонніх веб-сайтів.

Соціальні мережі.

Деякі з наших Послуг можуть включати в себе функції соціальні мережі, такі як кнопки «Like» та віджети Facebook®, кнопки «Поділитися» та інтерактивні міні-програми. Ці служби можуть збирати інформацію, відвідувані веб-сторінки та IP-адреси, а також встановлювати файли cookie для належного функціонування. Ми не несемо відповідальності за безпеку та конфіденційність будь-якої інформації, зібраної цими третіми сторонами. Вам слід переглянути заяви щодо конфіденційності чи політику сторонніх служб, до яких Ви підключаєтесь, використовуєте або отримуєте доступ. Якщо Ви не хочете, щоб Ваші персональні дані були надані Вашому провайдеру облікових записів соціальних мереж або іншим користувачам служби соціальних мереж, не підключайте свій обліковий запис соціальних мереж до облікового запису для Послуг та не беріть участь в обміні в соціальних мережах під час доступу до Послуг.

Зв'яжіться з нами:

Ми розуміємо, що у Вас можуть виникнути запитання щодо цієї Заяви або наших правил конфіденційності. Будь ласка, звертайтесь до нас одним з наступних способів:

Співробітник, відповідальний за захист даних Ві Еф Ес Глобал (VFS Global):

Поштова адреса:
DPO@vfsglobal.com

Адреса:
Кому: Співробітник, відповідальний за захист даних
Ві Еф Ворлдвайд Холдінгз Лтд
(VF Worldwide Holdings Ltd),
юніт 3205, 32-й поверх,
Бізнес-центр «Джумейра»,
1 вежа, кластер G,
башти Джумейра-Лейкс,
а/с 114100,
Дубай, ОАЕ.

ПОЛІТИКА ЩОДО ФАЙЛІВ COOKIE

Що таке файли cookie?

Cookie - це файли або фрагменти інформації, які можуть зберігатися в системі або на пристрої Користувача із доступом в Інтернет під час відвідування Користувачем веб-сайту (-ів) компанії Ві Еф Ес Глобал (VFS Global). Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) використовує файли cookie для спрощення використання веб-сайту (-ів) та створення ціннішого досвіду для Вас як користувача. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не може особисто ідентифікувати Користувача з цієї інформації. Файли cookie самостійно не ідентифікують окремого користувача; це робить комп'ютер або мобільний пристрій, яким Ви користуєтесь, за допомогою випадкового згенерованого ідентифікаційного тегу.

Як компанія Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) використовує файли cookie?

Для максимально ефективного використання веб-сайту компанії Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), Ви повинні прийняти файли cookie. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) використовує файли cookie, щоб надати Вам кращий досвід. Веб-сайт компанії Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) пропонує певні функції, доступні лише в разі використання файлів cookie.

 • Файли cookie допомагають користувачам веб-сайту та дозволяють їм залишатися в системі.
 • Більшість файлів cookie - це «файли cookie для сесії», тобто вони автоматично видаляються з жорсткого диска користувача веб-сайту в кінці сеансу, коли заявник/ користувач залишає веб-сайт. Проте «постійні файли cookie» зберігаються протягом кількох відвідувань наших веб-сайтів.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не контролює деякі сторінки свого веб-сайту або філії (-ї), партнера (-ів) по спільному підприємництву, агенції, дочірньої компанії та клієнтів, які відвідує Користувач. Користувач повинен перевірити тип файлів cookie на комп’ютері чи пристрої з доступом в Інтернет, які такі філії, спільні партнери, агенції, дочірні компанії та клієнти можуть розміщувати, та самостійно приймати рішення щодо використання таких веб-сайтів.

Коли Користувач заходить на веб-сайт (-и) компанії Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), він погоджується на те, що Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) використовуватиме файли cookie. Якщо Користувач не погоджується з використанням файлів cookie, він не повинен користуватись веб-сайтом (ами) Ві Еф Ес Глобал (VFS Global). Якщо файли cookie відключені, це може вплинути на досвід Користувача на сайті (-ах) Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

Як керувати або відмовитися від файлів cookie компанії Ві Еф Ес Глобал

(VFS Global)?

Ви, як Користувач, можете заблокувати або видалити файли cookie, але, будь ласка, пам'ятайте, що відключення файлів cookie може вплинути на досвід Користувача на веб-сайті (-ах) Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

Ви можете переглянути перелік файлів cookie в Ві Еф Ес (VFS), щоб дізнатись більше про типи файлів cookie, які ми використовуємо, та ознайомитись з інформацією про те, як керувати налаштуваннями для них.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ


Подаючи заявку на отримання візи, Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може надавати вказані нижче послуги. Ці послуги будуть надані, якщо вони дозволені Урядом країни, яку Ви плануєте відвідати. Ці послуги можуть надаватись не у всіх країнах.

ПОСЛУГИ НАДАННЯ КОРОТКИХ ПОВІДОМЛЕНЬ

Послуги надання коротких повідомлень («SMS») надаються для інформування заявника про поточний стан його заявки. SMS-повідомлення базуються на інформації, наданій посольством та консульствами Франції в Україні («Посольство»).

Час доставки SMS залежить від деяких факторів, напр., трафік у мобільній мережі, а також чи знаходиться мобільний телефон заявника в доступі або виключений, тому він не може бути гарантований Ві Еф Ес Глобал (VFS Global). Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не є оператором мобільної мережі та не гарантує доставку SMS-повідомлень.

Заявник підтверджує, що він надав точний номер мобільного телефону для отримання SMS. Заявник підтверджує, що він є власником або законним користувачем мобільного пристрою або телефону. Заявник підтверджує, що використання мобільного телефону іншої особи або надання неточного номера мобільного телефону чи несанкціоноване використання номера мобільного телефону для отримання SMS-повідомлення може спричинити розголошення конфіденційної інформації заявника, розголошення якої відбувається лише на його ризик.

Послуги надання SMS, в разі придбання, надаються заявникові з моменту подання заявки до завершення її обробки або протягом іншого періоду, про який Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може повідомити через свій веб-сайт http://www.francevac-ua.com/ukrainian/ . Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) залишає за собою право відмінити цю послугу в будь-який час і без попередження.

Заявник не повинен використовувати (або дозволити будь-якій третій особі використовувати) послугу SMS для надсилання будь-яких повідомлень, які є спамом, є незаконними, образливими, зловмисними, непристойними, нецензурними чи загрозливими або викликають роздратування, незручності чи непотрібну тривогу або порушують права третіх осіб. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) залишає за собою право відмінити надсилання SMS-повідомлень такому заявнику, якщо він не виконує ці умови. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може також відмінити надсилання SMS-повідомлень, якщо Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) на свій власний розсуд усвідомлює, що послуга надання SMS-повідомлень використовується для таких цілей.

В зв'язку з виробничою необхідністю Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може змінювати без попередження технічні характеристики послуги надання SMS-повідомлень. У випадку будь-якої зміни послуги надання SMS-повідомлень, ці умови змінюються відповідно.

Заявник підтверджує, що на послуги надання SMS-повідомлень можуть в будь-який час негативно вплинути проблеми, пов'язані з мобільною мережею заявника, непереборними подіями, включаючи, без обмежень, перешкоди покриття мережі. Ві Еф Ес Глобал

(VFS Global) не несе відповідальності перед заявником за будь-які збитки, втрати або витрати, понесені безпосередньо або опосередковано заявником, внаслідок будь-яких труднощів, з якими стикається постачальник мобільної мережі заявника. З урахуванням обмежень, описаних у цьому пункті, компанія Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) надає послуги з відповідною обережністю та кваліфіковано.

Якщо заявник не отримує SMS-повідомлення, він повинен повідомити Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) по електронній пошті або за номерами служб підтримки, вказаними на нашій сторінці Контакти.

Щоб скористатись послугами, заявник має ознайомитись із вказівками на веб-сайті http://www.francevac-ua.com/ukrainian/. Заявник погоджується виконувати всі інструкції, які ми можемо надати щодо послуг SMS, включаючи будь-які вказівки щодо безпеки. Ми матимемо право розглядати будь-які відмови заявника дотримуватись цих інструкцій як порушення умов, що дозволить нам припинити надання заявнику послуг надання SMS-повідомлень.

Заявник відповідає за сплату вартості повідомлення. Плата за користування послугою надання SMS-повідомлень не повертається за жодних обставин.

Заявник на свій власний ризик несе відповідальність за вжиття всіх необхідних заходів для недопущення несанкціонованих осіб до Послуг.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може на власний розсуд тимчасово призупинити послуги надання SMS-повідомлень, якщо таке положення може суттєво вплинути на якість будь-якої телекомунікаційної послуги, включаючи послуги SMS, надані Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) виключає будь-яку відповідальність будь-якого виду (включаючи недбалість) щодо будь-якої сторонньої інформації або іншого матеріалу, доступного або доступ до якого може бути отриманий за допомогою текстових служб SMS.

Справжні умови регулюються законодавством України, і обидві сторони підпадають під виключну юрисдикцію судів в Україні.

ПРИЗНАЧЕННЯ СПІВБЕСІДИ:

Деякі Дипломатичні представництва можуть вимагати від заявника особистої співбесіди. Заявники повинні надати номер своєї заявки та/ або певну особисту інформацію, напр., прізвище, ім'я, дату народження, номер телефону, адресу, адресу електронної пошти, дату подання заявки та номер паспорту тощо., для ідентифікації заявника.

Така інформація, яка розміщена та подана заявником під час призначення співбесіди, буде повідомлена відповідному Дипломатичному представництву, який має юрисдикцію для отримання такої заявки (-ок).

Деякі дані та інформація, пов'язані з візовими заявками, отриманими компанією Ві Еф Ес Глобал (VFS GLOBAL), наразі зберігаються/ розміщуються в центрі (-ах) обробки даних, інформація про які вказана в нашому Повідомленні про конфіденційність Дані, отримані Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) в системах обробки візових заяв від Європейського Союзу, зберігаються в межах Європейського Союзу (ЄС). Дані заявників, які не є громадянами ЄС, можуть зберігатися у Глобальних системах Ві Еф Ес (VFS) або на кордоні ЄС у нашому центрі обробки даних у Великобританії (Лондон) або в нашому центрі обробки даних в Індії (Мумбаї).

Ця інформація може бути використана, розкрита Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) для виконання своїх різноманітних зобов'язань перед відповідними Дипломатичними представництвами та буде знищена протягом 30 (тридцяти) днів з моменту отримання Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

ПОСИЛАННЯ ТРЕТІХ СТОРІН

Веб-сайт Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) може містити посилання на сторонні сайти, що рекламують різні продукти та/ або послуги, якими Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не володіє та не використовує. Ці посилання на веб-сайти є характерними для платної реклами та не підтверджені Ві Еф Ес Глобал (VFS Global).

Ці посилання надаються для зручного доступу. Доступ до цих посилань є добровільним і не вказує на те, що Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) схвалює його або пов'язана з будь-яким із цих сторонніх веб-сайтів. Користувачам пропонується використовувати ці посилання на власний розсуд, ризик і витрати при роботі з такими веб-сайтами, та ні Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), ні її співробітники, працівники, агенти не несуть жодної відповідальності будь-якого характеру за сторонні веб-сайти/ посилання або будь-яку іншу інформацію, що міститься в них.

СПАМ

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не допускає спам.

Веб-сайт Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) або інструменти комунікації не повинні використовуватися для надсилання спаму або іншим способом надсилати вміст, який порушує умови Глобальної угоди Ві Еф Ес (VFS) про користування.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) фільтрує і автоматично сканує повідомлення щодо вірусів та інших незаконних або заборонених матеріалів перед їх відправкою.

Щоб повідомити Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) про будь-які питання, пов'язані зі спамом або підробкою, будь-ласка, відправте повідомлення електронною поштою на адресу communications@vfsglobal.com.

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не зберігає постійно електронні листи, надіслані нам або від нас. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не орендує та не продає електронні адреси третім особам.

Не дозволяється ліцензувати, додавати, змінювати, псувати, ламати, неправильно використовувати або зловживати веб-сайтом Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) або його вмістом.

ШАХРАЙСЬКИЙ ПРИЙОМ НА РОБОТУ/ ПРОПОЗИЦІЇ ПРО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) звернула увагу на те, що особи, які видають себе за агентів або представників Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), звертаються до людей з шахрайськими/ фіктивними пропозиціями працевлаштування з наміром викрасти персональні дані або вимагати грошей від людей. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) заохочує Заявника/ Користувача проявляти обережність та здоровий глузд при отриманні будь-якої такої пропозиції, яка вимагає виплати будь-яких зборів/ грошей або обіцяє робочу візу в обмін на гроші. Такі пропозиції є абсолютно фальшивими і недійсними. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не є рекрутинговим агентством та не пропонує послуги з підбору персоналу. Шахраї працюють, перш за все, через Інтернет, електронну пошту, телефон тощо. Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) попереджає людей остерігатися таких шахрайств.

Попереджувальні ознаки шахрайства щодо пропозиції працевлаштування.

Нижче наводяться деякі приклади шахрайства щодо пропозиції працевлаштування, які суперечать процесам та етичній практиці Ві Еф Ес Глобал (VFS Global):

 • Електронна пошта надсилається не з офіційної електронної пошти Ві Еф Ес Глобал (VFS Global), а з безкоштовної електронної служби, напр.: Hotmail, Gmail, Outlook, Yahoo тощо. Можливо також, що електронна пошта надсилається з підробленої електронної адреси.
 • Заявника/ Користувача просять розкрити приватну чи конфіденційну інформацію.
 • Заявника/ Користувача просять призначити співбесіду по телефону або за допомогою програми миттєвого обміну повідомленнями.
 • Заявника/ Користувача просять сплатити збори/ гроші.
 • Заявника/ Користувача просять заповнити підроблені документи щодо підбору персоналу, напр., заявку чи робочу візу (назва та логотип Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) можуть бути підроблені/ виготовлені та розміщені на документах без дозволу).
 • Наполегливість на терміновості.
 • За обробку дозволів на роботу, візових заяв та іншого вимагаються гроші.

Подібні дії, мабуть, спрямовані на те, щоб обманути або отримати особисту інформацію від жертв.

Діяльність цих осіб пов'язана з кримінальними та цивільними зобов'язаннями. Хоча Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) серйозно розглядає це питання і залишає за собою право звертатися до компетентних правоохоронних органів для розслідування та переслідування таких незаконних дій, часто таких осіб важко знайти та переслідувати.

Тому, якщо Заявник/ Користувач отримує запит, письмово або в усній формі, щодо співбесіди або пропозиції про роботу, які вважаються або можуть бути шахрайськими чи підозрілими, Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) закликає користувачів ігнорувати їх та перевіряти їх у Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) за адресою communications@vfsglobal.com

Якщо Заявник/ Користувач дізнається, що здійснюється фальсифікація, Ві Еф Ес Глобал

(VFS Global) закликає його негайно звернутися до місцевої поліції та/ або будь-якого компетентного органу, а також проінформувати компанію Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) про шахрайство нашого співробітника, відповідального за правові питання за адресою acco@vfsglobal.com

За жодних обставин компанія Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) не несе відповідальності за будь-які втрати, збитки, витрати чи незручності, спричинені цими неуповноваженими особами та/ або діяльністю.

 • Зміни до цих Умов використання

  Будь ласка, зверніть увагу, що Умови використання веб-сайту можуть час від часу оновлюватися без попередження, а отже, Користувачам/ Заявникам слід регулярно відвідувати веб-сайт Ві Еф Ес Глобал (VFS Global) для ознайомлення з останньою версією політики.

 • Контакти

  Щодо будь-яких питань стосовно Умов використання або практики, описаних в даному документі, будь ласка, зв'яжіться з нами в наших регіональних відділеннях для отримання додаткової інформації http://www.vfsglobal.com/

Disclaimer – Usage of Google Analytics

This VFS Global website uses Google Analytics, a web analytics service provided by Google, Inc. ("Google"). Google Analytics uses "cookies", which are text files placed on your computer to help VFS Global analyze how visitors use the site. The information generated by the cookie about your use of the website (including your IP address) will be transmitted to and stored by Google on servers in the United States. Google will use this information for the purpose of evaluating your use of this website, compiling reports on your website activity for pages visited, the duration and bounce rate, while providing other miscellaneous services relating to website activity and usage. Google may also transfer this information to third parties where required to do so by law, or where such third parties process the information on Google's behalf. Google will not associate your IP address with any other data held by Google. You may refuse the use of cookies by selecting the appropriate settings on your browser, however please note that if you do this you may not be able to use the full functionality of this website. By using this website, you consent to the processing of data about you by Google in the manner and for the purposes set out above.

You can prevent Google’s cookie generated collection of data, referring to your use of the website (incl. your IP address), plus the processing of the data, by downloading and installing the browser-plugin, which you can find here: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en